MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 7537682
nr 753 7682
Vitrinskåp
engelsk stil, 1800-tal, längd: 122, djup: 60, höjd: 230
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 april 2012
kl 18:39:04
16/4 18:34:04